Jochem de Bie

Jochem de Bie versterkt Mennegat team

02-09-2020 / Nieuws

Jochem de Bie is de nieuwste aanwinst van Mennegat Trading BV. Vanaf 1 september breidt hij het bestaande team uit als Business Developer Videoconferencing & Wireless USB. In zijn rol ligt de focus op het ontwikkelen en vermarkten van de nieuwste technologieën uit het portfolio van onze fabrikant Biamp in de Nederlandse markt.

Jochem is al sinds 2000 actief binnen de Nederlandse AV-branche en heeft diverse rollen bekleed bij onder andere MK2, Keren en Leftclick. Met zijn ervaring, schat aan productkennis en bekendheid met de AV-markt zal hij een prettige gesprekspartner zijn voor de Nederlandse system integrators en AV-installatiebedrijven.

Wij heten Jochem van harte welkom in ons team en wensen hem veel succes in de mooie uitdaging die hem te wachten staat!

LinkedIn Jochem de Bie

English version:

Jochem de Bie is the latest addition to Mennegat Trading BV team. From September 1, he will expand the existing team as a Business Developer Videoconferencing & Wireless USB. In his role, the focus is on developing and marketing the latest technologies from the portfolio of our manufacturer Biamp in the Dutch market.

Jochem has been active in the Dutch AV industry since 2000 and has held various roles at MK2, Keren and Leftclick. With his experience, wealth of product knowledge and familiarity with the AV market, he will be a pleasant discussion partner for Dutch system integrators and AV installation companies.

We warmly welcome Jochem to our team and wish him every success in the great challenge that awaits him!

Biamp Sales Engineer

Jochem is in korte tijd de tweede aanwinst in ons team. Eind vorig jaar mochten wij Pascal Aerts toevoegen aan ons team als Sales Engineer voor Biamp. Pascal ondersteunt AV system integrators met de calculatie, voorbereiding en service van audiovisuele projecten waarin Biamp DSP's ingezet worden.

LinkedIn Pascal Aerts


Link naar onze post op LinkedIn.

Door onze site te gebruiken, gaat u akkoord met ons  Privacybeleid. Sluiten